חברת שמעון אלפנדרי בע”מ הוקמה בשנת 1984 החברה הוקמה ע”י מר אלפנדרי שמעון, אב המשפחה, איש חזון וחלוץ אמיתי שהנחיל לעובדיו, לילדיו ולממשיכי דרכו, עקרונות מנחים המלווים את הקבוצה מיום היווסדה ועד היום. כיום החברה מובלת ומנוהלת ע”י רון אלפנדרי, דור שני למשפחה, שדואג לשמר את המהות, להשביח ולעבות את עסקי החברה ולהמשיך לאסוף אחריו שורה של לקוחות מרוצים.

הדנ”א שלנו, היכולות הטכנולוגיות המודרניות, ההון האנושי של החברה וההקפדה עד אחרון הפרטים, הם שמניעים את החברה וממשיכים לדחוף אותה קדימה. חברת שמעון אלפנדרי נמנית כיום עם רשימה קטנה ומצומצמת של חברות לעבודות בינוי ותשתית המחזיקות בסיווג ורישוי בלתי מוגבל (ג’ 5) לביצוע פרויקטים מהגדולים בארץ.

בשני העשורים האחרונים התפתחה החברה והפכה לשחקן מרכזי ומשמעותי בתחום הנדל”ן. החל מבנייה פרטית, דרך בנייה רוויה, בנייה מסחרית, עבודות פיתוח ותשתית ועד לייזום עסקאות נדל”ן מסוגים שונים . ההתפתחות המתמדת והפרויקטים הרבים שביצענו, מושתתים על שנים של עבודה קשה, על מערכות יחסים עסקיות ארוכות ועל מוניטין ללא רבב. אנו שומרים על הערכים המובילים את החברה מיום שנוסדה מכל משמר ובכך טמון סוד הצלחתנו.

אנו גאים להציג בפניכם את חברת שמעון אלפנדרי בע”מ – חברה תוססת של הון אנושי מובחר אשר שמה לה למטרה לעמוד בחזית הסטנדרטים של איכות, יצירתיות ומצוינות. אנשי מילה ומקצוע, שכל אחד מהם רכש לעצמו (בזכות) מוניטין של איש עסקים ישראלי שחי ונושם את תחום הבנייה ושלא שוכח לרגע שהלקוח הוא, לפני הכל ויותר מהכל, בן אדם.

יזמות נדל"ן

איתור וביצוע פרויקטי נדל”ן ברחבי הארץ

בניה וגמרים

בניה והקמת פרויקטי משרדים, מסחר ועוד

פיתוח ותשתית

סלילת כבישים, תשתיות מים, ביוב, ניקוז ותאורת רחובות

עבודות גמרים ועיצוב

גמרים משרדים, אדריכלות ועיצוב פנים

בין לקוחותינו